Siedem okresów w historii Zbawienia

17 lipca w lubelskiem zborze odbyła się konferencja, której celem było zaprezentowanie i omówienie siedmiu okresów, które występują w historii Zbawienia. Słowo na ten temat wygłosił nasz gość Dariusz Laskowski.

Miło nam bardzo, że ten temat jak i osoba naszego gościa zgromadziła wielu naszych braci i siostry, którzy z wielka uwagę słuchali skierowanych do nich słów. Mieliśmy również zaszczyt gościć osoby, które nie są członkami naszego zboru. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie.

Cieszymy się również, że mimo nie łatwego czasu, w jakim nam przyszło teraz funkcjonować życie naszego zboru powoli wraca do właściwej normy. Miejmy nadzieję, że to wszystko to dopiero początek naszej wspólnej aktywności. I uda nam się zrealizować kolejne zaplanowane wydarzenia w naszym lubelskim zborze.

Bardzo dziękujemy wszystkim, który przyczynili się do zorganizowania konferencji. Dziękujemy naszemu gościowi, że znalazł dla nas czas za jego pracę i prosimy o więcej. Zapraszamy będzie nam bardzo miło gościć brata ponownie.

Na naszej stronie opublikujemy materiały z tej konferencji zapraszamy do odwiedzania i aktywnego tworzenia naszej strony kwchlublin.pl